1TL

Test

  • Test
  • Sonlanma Tarihi: 2021-10-22
  • Stok: 1
  • Başarılı Satış: 0
  • İlan Sahibi: discordsunuculari
Görüntüle

Discord Botları

Discord’a özel olarak yapılan ve işlevleriyle sunucunuz içerisinde bir çok moderasyonu kolay hale getiren Discord botları bir çok farklı kategoride ve özellikte hizmet vermektedir. Sunucunuza dahil edeceğiniz Discord botları sayesinde çok farklı özelliklere ve eğlenceli oyunlara sahip olabilirsiniz.

Popüler Discord Botları
Discord için üretilmiş bir çok Discord botu bulunmaktadır. Tabi her bot yeteri kadar verim alabilmiş veya yeteri kadar kullanılıyor değil. Kimi bot sadece tek bir özellik barındırıyorken kimi bot neredeyse tüm özellikleri tek bir tık ile yapmanıza olanak sağlıyor. Hal böyle olunca da bazı botların kullanımı diğer botlardan daha fazla oluyor ve kendileri popüler Discord botları olarak listelendiriliyor. Bizlerde sizler için internet sitemiz içerisinde en çok kullanılan Discord botlarını listelemeye çalıştık.

Discord Botumun Reklamını Yapabilir Miyim?
Evet, yapabilirsin fakat geliştirmekte olduğun Discord botunun yeteri seviyeye ulaşıp Discord tarafından onaylanmış bir bot olması gerekiyor. Yani Discord’dan onay almamış hiçbir botu burada sergileyemiyoruz.

Discord Botumu Buraya Nasıl Eklerim?
Eğer Discord’un güvenilir botları arasında botunuz yer alıyorsa bizimle discord[at]discordsunucusu.com e – posta adresi üzerinden iletişime geçerek burada Discord botunu paylaşabilirsin. discordsunucusu.com içerisinde yer alan Discord botlarının her birisi isteğe bağlı olarak buraya eklenmektedir. Eğer botunuzun buradan kaldırılmasını istiyorsanız discord[at]discordsunucusu.com e – posta adresi ile iletişime geçmelisiniz.