Popüler Discord Botları
Tatsu Bot Moderasyon ve Eğlence botu
Arcane Bot Moderasyon Botu
Groovy Bot Müzik botu
Hydra Bot Müzik botu
Dyno Bot Moderasyon botu
Bot Hakkında Kısa Bir Bilgi Siteden Yönetmek İstersen! : Web Panel MC-AT OTO ROL (Auto Role) Küfür-Reklam Engelleme Botu Otomatik Küfür-Reklam Engeller. MC-AT, Support Custom Languages Write: !lang Loglarınızın Bir Sohb..
Tamamıyla Türkçe eğlence ve moderasyon botu. Gelişmiş ve ayarlanabilir olan Gloria, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak! Her hafta yeni bir komutun veya sistemin eklendiği Gloria botu aynı zamanda Çekiliş, Invite Manager, ..
Sarpheim Bot; 29 Ağustos 2018 - Çarşamba günü, tamamen şanş eseri bir şekilde yapılmaya başlandı. Sarpheim Bot yapılırken herhangi bir Sunucu için değil, tamamen topluma açık ve herkesin kullanabileceği şekilde yapılmas..
Lyessa tamamen türkçe hızlı ve kullanımı kolay gelişmiş bir discord botudur. Her geçen gün güncellemeler yaparak kullanıcılarımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Şuan botumuzda müzik, ekonomi, moderasyon ve eğlence..
Asena Tamamen Türkçe, stabil, hızlı, kolay ve yeni nesil teknolojilerle kuşatılmış Discord çekiliş & anket botu! Asena, Google Cloud 'un yüksek performanslı Avrupa sunucularında barınır. Her dakika milyarlarca işlem y..

Discord Botları

Discord’a özel olarak yapılan ve işlevleriyle sunucunuz içerisinde bir çok moderasyonu kolay hale getiren Discord botları bir çok farklı kategoride ve özellikte hizmet vermektedir. Sunucunuza dahil edeceğiniz Discord botları sayesinde çok farklı özelliklere ve eğlenceli oyunlara sahip olabilirsiniz.

Popüler Discord Botları
Discord için üretilmiş bir çok Discord botu bulunmaktadır. Tabi her bot yeteri kadar verim alabilmiş veya yeteri kadar kullanılıyor değil. Kimi bot sadece tek bir özellik barındırıyorken kimi bot neredeyse tüm özellikleri tek bir tık ile yapmanıza olanak sağlıyor. Hal böyle olunca da bazı botların kullanımı diğer botlardan daha fazla oluyor ve kendileri popüler Discord botları olarak listelendiriliyor. Bizlerde sizler için internet sitemiz içerisinde en çok kullanılan Discord botlarını listelemeye çalıştık.

Discord Botumun Reklamını Yapabilir Miyim?
Evet, yapabilirsin fakat geliştirmekte olduğun Discord botunun yeteri seviyeye ulaşıp Discord tarafından onaylanmış bir bot olması gerekiyor. Yani Discord’dan onay almamış hiçbir botu burada sergileyemiyoruz.

Discord Botumu Buraya Nasıl Eklerim?
Eğer Discord’un güvenilir botları arasında botunuz yer alıyorsa bizimle discord[at]discordsunucusu.com e – posta adresi üzerinden iletişime geçerek burada Discord botunu paylaşabilirsin. discordsunucusu.com içerisinde yer alan Discord botlarının her birisi isteğe bağlı olarak buraya eklenmektedir. Eğer botunuzun buradan kaldırılmasını istiyorsanız discord[at]discordsunucusu.com e – posta adresi ile iletişime geçmelisiniz.